adımızı son günlerde sıkça duyduğunuzdan hiç şüphemiz yok

1951 yılından bugüne aslında dedelerinizden tutun, babalarınıza ve en son kuşakta yer alan bireylere kadar birçok kişilere adımızı sıkça duyurduk. Duyurduk duyurmasına da nasıl mı duyurduk gelin hakkımızda sizlere biraz bahsedelim

Felsefemiz.

1951 yılında faaliyetlerimize “kendi ailenize ve çocuklarınıza yedirebileceğiniz dürüst üretim yapın” sözündeki felsefe ile başlamış bulunduk. O günden bu yana bu sözü kuşaktan kuşağa ileterek bu felsefemizden asla ödün vermedik. Günümüzde üçüncü kuşağımız tarafından işletilen markamız, 70 yıldır hizmet sunduğumuz gıda sektöründe “pastacılık ve tatlıcılık” alanlarında başarımızı kesinlikle bu felsefemize borç biliriz.

Üretmiş olduğumuz baklavalarımız ve diğer hamur işlerimiz lezzeti ve kalitesi ile çok kısa sürede markamızı geniş kesimlere duyurdu. Zamanla taleplerin artması ve işlerimizden emeğimizin karşılığını almamız ile birlikte işlerimizi daha da büyüttük.

Günümüzde 2000 metrekarelik bir alanda üretim tesislerimiz bulunmaktadır. Bu tesislerimizde siz değerli müşterilerimiz için son teknoloji harikalarını kullanarak ve usta şeflerimizin özel uğraşları sonucunda pasta ve diğer tatlıların üretimini gerçekleştiriyoruz. Hatta gerçekleştirmekle kalmıyor 30’a yakın ülkeye ürünlerimizin ihracatını yapmakla da gurur duyuyoruz.

Üretmiş olduğumuz bütün mamullerimiz Diyanet İşleri Bakanlığınca Helal Sertifikalıdır. Aynı zamanda sağlık bakanlığınca onaylı olup ISO 9001 ve ISO22000 Gıda Kalite Güvence belgelerine sahiptir. Kendimiz ve çocuklarımıza yedirebilecek olduğumuz ürünleri siz değerli müşterilerimizde gönül rahatlığı ile tercih edebilir ve hayattan bir tutam daha fazla tat alabilirsiniz.